Mikołaje na zabytkowych motocyklach w Bajce

ponad 6 lat temu

Wiele uśmiechów i wzruszeń przyniosła dzisiaj grupa Mikołajów podróżujących motocyklami po ulicach Mrągowa. Mieli słuszny cel, bo z workami pełnymi słodkich niespodzianek odwiedzali mrągowskie przedszkola oraz ośrodki opiekujące się dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną. Inicjatywa grupy motocyklistów spotkała się ze świetnym przyjęciem mieszkańców Mrągowa, którzy pozdrawiali podróżujących po mieście Mikołajów.

Motocykliści, przebrani za Świętych Mikołajów poruszali się po Mrągowie zabytkowymi motocyklami. Reakcje przechodniów były wyjątkowe, bo część zatrzymywała się i patrzyła z niedowierzaniem, inni machali i pozdrawiali Świętych Mikołajów. A ci, zmierzali od przedszkola do przedszkola, odwiedzając także ośrodki opieki nad niepełnosprawnymi dziećmi i młodzieżą.

Zapraszamy do przeczytania artykułu i obejrzenia zdjęć - http://mragowo24.info/news/5554-mikolaje-na-zabytkowych-motocyklach-pozytywna-akcja-w-mragowie

Brak zdjęć w tej galerii