XI Parada Postaci Bajkowych

ponad 7 lat temu

W sobotę 27 maja 2017 odbyła się Parada Postaci Bajowych z udziałem mrągowskich przedszkoli. Po raz pierwszy włączyły się dzieci z oddziału przedszkolnego ze Szkoły Podstawowej w Szestnie. Podsumowaniem Parady był konkurs z nagrodami na najciekawszą postać bajkową, zorganizowany przez bibliotekę po raz dziewiąty. Było bajkowo i kolorowo, przepiękne postaci maszerowały wokół Jeziorka Magistrackiegoi i prezentowały się na scenie małego amfiteatru na Placu Unii Europejskiej. Komisja wyłoniła następujących laureatów:
Przedszkole "Bajka":
I miejsce - Piotr Skrajny ; II miejsce - Witold Chojnowski ; III miejsce - Gabrysia Skrajna ; Wyróżnienia: Adam Kuszpit, Maria Tesmer, Julia Merkler, Hania Klincewicz, Mirela Markowska.

Przedszkole "Stokrotka":
I miejsce - Wojciech Golmontowicz ; II miejsce - Weronika Mazurowska ; III miejsce - Lena Golon ; Wyróżnienia: Hania Terebun, Natalia Selwocka, Basia Pietrzak, Emilia Romanowska, Klara bKeller.
Przedszkole "Kubuś":
I miejsce - Oskar Paśnikowski ; II miejsce - Łucja Dębowska ; III miejsce - Antoni Siwik ; Wyróżnienia: Maja Babynko, Olaf Siwik, Oskar Zera, Aleksander Aszkiełowicz, Julia Tomczyk.
Przedszkole "Nasze Pociechy":
I miejsce - Lena Górecka ; II miejsce - Wiktoria Wanatowska ; III miejsce - Ewa Szczepkowska ; Wyróżnienia: Filip Kalinowski, Maja Gwiazda, Amelia Piaskowska, Antonina Piersa, Maria Olszewska.
Oddział Przedszkolny ze Szkoły Podstawowej w Szestnie:
I miejsce - Tobiasz Kaczyński ; II miejsce - Mateusz Kaczyński ; III miejsce - Judyta Sieklucka ; Wyróżnienia: Amelia Antoniak, Mariusz Stobrawa, Wiktoria Gofron, Wojciech Kulas.
Laureatom serdecznie gratulujemy :) Wszystkim uczestnikom, nauczycielom, rodzicom, którzy brali udział w paradzie serdecznie dziękujemy