PROGRAM BILINGUAL FUTURE

Głównym celem Programu jest propagowanie wiedzy o dwujęzyczności i korzyściach, jakie z niej płyną dla dzieci, ich rodzin i placówek edukacyjnych, ale też w szerszej skali dla samorządów, struktur oświatowych czy wręcz całych społeczeństw. Realizując ideę powszechnej dwujęzyczności Program współpracuje z Yellow House English - wydawcą specjalizującym się w edukacji językowej najmłodszych

Program Powszechnej Dwujęzyczności pomaga dzieciom stać się dwujęzycznymi w sposób naturalny, poprzez zabawy od najmłodszych lat. Promuje codzienne obcowanie z drugim językiem od urodzenia zarówno w domu, jak i placówce. Drugim językiem jest angielski.  W tym zakresie kluczową sprawą jest współpraca z wyspecjalizowanym wydawcą – Yellow House English  zapewnia  twórcze i systemowe  rozwiązania, które są bardzo  lubiane przez dzieci i jednocześnie pozwalają realizować  cele Programu w wymiarze międzynarodowym.

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na stronie:

Bilingual Future | Building a bilingual Future for Children Everywhere